Nasz sklep na allegro.pl
Dofinansowanie na kurs KPP - jak uzyskać?

Dofinansowanie na kurs KPP - jak uzyskać?

Chciałbyś ratować ludzkie życie? Zastanawiasz się jak zostać RATOWNIKIEM? 

Jeśli masz w sobie chęci do działania, to doskonały moment, aby zapisać się na kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy (KPP) i uzyskać tytuł RATOWNIKA. Jest to najbardziej zaawansowany kurs z zakresu pierwszej pomocy dla osób bez wykształcenia medycznego!

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie ogłosił nabór wniosków na dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS).

Dofinansowanie kształcenia z KFS jest przeznaczone dla pracodawców i pracowników w zidentyfikowanych w danym powiecie lub województwie zawodach deficytowych. Jeżeli Twój zawód wpisuje się jest na tę listę, to nie pozostaje nic innego, jak złożyć wniosek!

Lista zawodów w mieście Szczecin: 

Zawody w Szczecinie

Lista zawodów w województwie zachodniopomorskim: 

Zawody w zachodniopomorskim

Jedynym ograniczeniem jest czas, ponieważ termin składania wniosków upływa w dniu 30.09.2022 r. 

Jaka jest wysokość udzielanego wsparcia dla przedsiębiorców?

Pracodawca może otrzymać środki z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie szkoleń podejmowanego przez siebie i swoich pracowników w wysokości:

  • 80% kosztów kształcenia ustawicznego, ale nie więcej niż do wysokości 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku na jednego uczestnika
  • 100% kosztów kształcenia ustawicznego – w przypadku mikroprzedsiębiorcy (do 10 osób zatrudnionych) – ale nie więcej niż do wysokości 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku na jednego uczestnika.

Chcesz uzyskać bezpłatną pomoc w wypełnieniu wniosku?

A może masz dodatkowe pytania? Zostaw nam do siebie kontakt. Napisz do nas lub zadzwoń, a rozwiejemy Twoje wątpliwości. Nie odkładaj decyzji na ostatnią chwilę, ponieważ w wypadku bezpłatnych szkoleń liczy się kolejność składania wniosków! Im szybciej podejmiesz decyzję, tym większe szanse na otrzymanie dofinansowania i zdobycie nowej wiedzy.

Szerzej o Naszym kursie kwalifikowanej pierwszej pomocy możesz przeczytać na stronie internetowej

https://dasmedacademy.pl/Kurs-kwalifikowanej-pierwszej-pomocy.html

#DASMED_Team